מתקני ספורט

[vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/4″][vc_column_text][formcraft id=’2′][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]בעת האחרונה אנו עדים לעליית המודעות הציבורית באשר לשיפור הבריאות באמצעות כושר גופני. כפועל יוצא מכך, עולה גם הביקוש עבור מתקני ספורט מתקדמים, איכותיים ובטוחים לילדים ומבוגרים. מדובר במתקנים שיכולים להיות מותקנים בחצר הבית, להוות חלק מבילוי אחר הצהריים במרחב ציבורי, חלק מפעילות גנים ופעילות בית ספרית בשיעורי ספורט והפסקות, או כנופש פעיל בשבתות וחגים.

בחירת מתקני ספורט

בחירתם של מתקני ספורט משתנה בהתאם למיקום המתקן ולקהל היעד שעבורו הוא נועד. בתוך כך, ישנם מספר

כללים בסיסיים לבחירה נכונה של מתקנים:

  • בטיחות – לפני הכול חשוב לבחור רק במתקנים בטוחים הנושאים תו תקן של מכון התקנים הישראלי.
  • התאמה לקהל היעד – בין אם מדובר בפעוטות, ילדים, בני נוער, מבוגרים, בעלי מוגבלות, קשישים או קהל משולב – יש צורך בבחירת מתקני ספורט מתאימים עבורם.
  • התאמה למרחב – בחירת מתקני הספורט צריכה להיעשות גם לפי אופי המרחב הפרטי או הציבורי בו הם מוצבים, וזאת מבחינת סוג המתקנים, חומרי גלם וצבעים.
  • מגוון – יש לבחור במתקני ספורט שונים ומגוונים התורמים ליכולות גופניות, מוטוריות והתפתחויות שונות.
  • עניין – חשוב לבחור מתקנים איכותיים, אסטטיים ומתקדמים המגרים את קהל היעד לעשות בהם שימוש. בין היתר ניתן להשיג את המטרה על ידי שימוש בחומרי גלם שונים כמו עץ או ברזל, או שילוב של מתקנים חכמים ועכשוויים לצד מתקנים מסורתיים שלא נס לחם.
  • גודל המרחב – יש לדאוג למרחב פעילות מספק בין המתקנים בכדי למנוע תחושה של צפיפות, ולאפשר גם מרחב להתרגעות ומשחק חופשי.
  • משטח ריצוף מתחת ובין המתקנים – ניתן להשתמש בדשא טבעי או סינטטי, במשטח גומי או בסומסומית.
  • תקציב – יש לרכוש מתקני ספורט בהתאם לתקציב מוגדר וברור.
[/vc_column_text][vc_media_grid style=”all” items_per_page=”10″ element_width=”3″ gap=”5″ button_style=”rounded” button_color=”blue” button_size=”md” arrows_design=”none” arrows_position=”inside” arrows_color=”blue” paging_design=”radio_dots” paging_color=”grey” loop=”” autoplay=”-1″ item=”mediaGrid_SlideOutCaption” grid_id=”vc_gid:1437380821403-23add152-670c-6″ include=”11718,11708,11722,11723,11724,11725,11726″][vc_column_text]

מתקני ספורט לפיתוח הבריאות והכושר

שיקול מרכזי נוסף שיש לתת עליו את הדעת בעת בחירת מתקני ספורט, הינו תרומתם לפיתוח הבריאות והכושר של המשתמשים. כך לדוגמא, יש מתקנים המתמקדים בפיתוח סיבולת לב ריאה, ואילו אחרים שמים דגש על קואורדינציה ושיווי משקל. כמו כן, ישנם מתקנים הטובים לפיתוח וחיזוק שרירי הגוף. למעשה, המתקנים השונים שמוצעים בשוק מכסים קשת רחבה של פעילויות גופניות. לכן, לרוב מומלץ להיוועץ באיש מקצוע על מנת לבחור במתקנים המספקים מענה מגוון ונכון לצרכי קהל היעד.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button

רגע לפני שאתם יוצאים

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ?

ספורטלי ידועה בתור חברה אמינה עם הצעות מחיר הכי משתלמות בשוק כיום… רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת ?