מגרשי טניס


Deprecated: wp_make_content_images_responsive לא קיים מאז גרסה 5.5.0! השתמשו ב wp_filter_content_tags() במקום. in /home/hen/public_html/wp-includes/functions.php on line 5211

הקמת מגרשי טניס כמו בכל מגרש ספורט חשובים להצלחת המשחק ולבטיחות השחקנים, לאיכות מגרש הטניס והסימון בו יש חשיבות עליונה. אם סימון מגרש הטניס או ציפוי מגרש הטניס נעשו שלא בהתאם לתקנים לכללים או באיכות ירודה הרי שאין כל טעם במשחק והנאת המשחק נפגעת.
למעשה מגרשי טניס שלא יהיו סלולים באספלט ייעודי ואיכותי ולא יהיו מסומנים וצבועים באופן תקני מהר מאוד יאבדו את לקוחותיהם. אנו מתמחים בחידוש מגרשי ספורט, חידוש מגרשי טניס והקמת מגרשי ספורט. אנו משתמשים בחומרי ציפוי בעלי תקן ITF של איגוד הטניס העולמי המותאם במיוחד לצביעת מגרשי טניס וצביעת מגרשי ספורט. במגרשי טניס אנו משתמשים בחומרים העמידים לפגעי מזג האוויר , דבר שמבטיח את עמידות סימון המגרש לאורך זמן. חברת ספורטלי גל מתמחה בסימון מגרשים ומגרשי טניס בפרט, הניסיון שנצבר בחברתנו בסימון כל סוגי המגרשים ואנו מבינים את חשיבות סימון המגרש. בחברתנו מבינים כי העבודה צריכה להיעשות בלוח זמנים מסוים ואנו עושים הכול בכדי לעמוד בלוח זמנים זה.

לייעוץ ומידע ללא התחייבות צור קשר!

[formcraft id=’1′]

בעשור האחרון גובר הביקוש בארץ למגרשי טניס, וענף ספורט זה הפך למקובל ונפוץ מאוד בכל שכבות האוכלוסייה. הביקוש נובע בין היתר מאיכות הפעילות הספורטיבית שיש לטניס להציע, וכמובן מעצם היותו משחק מהנה. כמו כן, בזכות שורה מרשימה של שחקני טניס ישראלים המצליחים בעולם עולה רמת הפופולאריות של המשחק בארץ. יחד עם זאת, בכדי ליהנות ממשחק טניס מקצועי ובטוח חשוב לתכנן מגרש הולם המתאים עבור ענף ספורט זה.

איכות מגרש הטניס

כמו בכל ענפי הספורט, גם בטניס ישנה חשיבות רבה לאיכות המגרש ולהיותו מותאם לדרישות המשחק באופן מקצועי ובטוח. כך לדוגמא, מגרש שאינו מתוכנן או מסומן כנדרש בתקני וכללי המשחק פוגם ביכולת לנהל ספורט מקצועי. כמו כן, מגרש בעל איכות ירודה פוגם בהנאת המשחק ואף עלול לסכן את בטיחות הספורטאים, שעלולים להחליק או להיתקל בסדקים ובמהמורות. מעבר לכך, מגרש טניס שאיננו בנוי באופן איכותי יסבול מבלאי גבוה וידרוש עבודות תיקון ותחזוקה תכופות.

סוגים שונים של מגרשי טניס

חשוב לדעת כי קיימים מספר סוגים בסיסיים של מגרשי טניס, כאשר לכל מגרש יש תכונות ומאפיינים ייחודים המשפיעים באופן ישיר על אופי המשחק:

  • מגרש דשא – מכונה מגרש מהיר ומיועד למשחק טניס מהיר. זאת עקב החלקת הכדור על משטח הדשא הגורם להאצתו ומונע את קפיצתו לגובה. זהו משחק המאופיין בהגשות מהירות מאוד ובהרבה עליות לרשת.
  • מגרש חמר – מכונה מגרש איטי בשל האטת הכדור בעת פגיעתו במשטח החמר. מגרשים אלו מתאימים למשחק איטי המאופיין בכדורים עמוקים וגבוהים, הגשות קיק ומשחקי ספין. מנגד, בסוג זה של מגרש נוהגים פחות לעלות לרשת ומתנהלים מהקו האחורי.
  • מגרש קשה – עשוי לרוב מאספלט או בטון ומהירות המשחק משתנה בהתאם לציפוי הנבחר. מגרש זה הוא הסוג הנפוץ ביותר בישראל.
  • מגרשים סינטטיים – מדובר המגרשים כמו דשא סינטטי או גומי שיכולים להיות ברמות שונות של מהירות. מגרשים אלו מתאימים גם לילדים או מתאמנים חובבנים בזכות רמות חיכוך ופגיעה נמוכות בעת נפילה.

נשמח לעמוד לשרותכם
צרו איתנו קשר לפרטים נוספים:  050-7403877

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button

רגע לפני שאתם יוצאים

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ?

ספורטלי ידועה בתור חברה אמינה עם הצעות מחיר הכי משתלמות בשוק כיום… רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת ?